KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13272310
nr 1327 2310
Signerad, ansikte. Olja på duk, 100x76cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 18 maj 2020
kl 20:37:09
100 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)